Створи наступне покоління науковців та інженерів!

Ми розпочали проект MySat два роки тому з ціллю зробити супутники доступними кожному. Сьогодні MySat – це навчальний тренажер та модель наносупутника, яку можна зібрати та запрограмувати без спеціальних знань.

Кожен супутник MySat включає ряд наукових сенсорів та компонентів, які можна використати на уроках фізики, інформатики, астрономії та математики:  

  • камеру, яка може робити знімки по команді;
  • акселерометр і гіроскоп; магнітний компас;
  • датчики температури, тиску, вологості;
  • власну система живлення і акумулятор;
  • та багато інших функцій.


Ти можеш подарувати один чи декілька супутників MySat своїй школі або університетові, щоб привернути увагу талановитих студентів та школярів до інженерії та космічних технологій.
 

Приєднуйся до космічної спільноти MySat, яка будує краще майбутнє.

Як стати спонсором супутника для твоєї школи чи університету?

  1. Обери навчальний заклад, який отримає супутник
    https://registry.edbo.gov.ua/schools/
  2. Заповни форму з інформацією про навчальний заклад
.

3. Придбай супутник натиснувши на кнопку нижче і ми відправимо його за вказаною в формі адресою та з твоїми побажаннями. 

Для оплати супутника, який потім відправиться у твій навчальний заклад, перейди за наступним посиланням – Оплата.

Після проведення платежу, супутник буде відправлено у вказаний навчальний заклад протягом 5 днів.

Наші партнери та спонсори

Більше інформації про MySat тут!

Після оплати, супутник буде відправлено у вказаний вами навчальний заклад протягом 5 днів.

Твій персональний супутник складається з ряду сенсорів і елементів керування, які навчать тебе основам роботи зі справжніми супутниками.

На борту розташована камера, яка може робити знімки по твоїй команді — це не просто нажати кнопку, як у телефоні — камеру ти запрограмуєш сам, прямо як для справжніх супутників. Але будь спокійний, ми створимо інструкцію та захоплюючі завдання, щоб ти пройшов цей шлях, навіть якщо не володієш навичками програмування.

Також ти можеш запалити власну зірку, запрограмувавши це особливою командою — для цього, на борту супутника є спеціальний потужний світлодіод, який випромінює світло та має спектр схожий до спектру нашого Сонця. 

Датчики освітленості — фотодіоди — покажуть тобі, як супутник розташований відносно Сонця й Землі.

Для орієнтації у просторі тобі допоможуть датчики — акселерометр і гіроскоп.

Для більш точного позиціонування Твій персональний супутник обладнаний магнітним компасом. 

Щоб ти міг вивчати навколишнє середовище, у супутнику розміщено датчики температури, тиску та вологості. Датчик тиску — барометр, також допоможе тобі вимірювати висоту.

Супутник має власний точний годинник. Він тобі знадобиться, щоб запрограмувати виконання супутником твоїй завдань у визначений тобою час.

Зазвичай супутники виконують команди не одразу, їх необхідно запрограмувати для виконання коли вони пролітають над заданою точкою Землі в заданий час.

Супутник обладнаний власною системою живлення і акумулятором, відслідковуючи їх параметри, ти будеш знати скільки енергії лишилось і коли супутник треба підзарядити.

Вмикається супутник, як і справжні, за допомогою механізму RBF (Remove Before Flight – витягнути перед польотом).

Але це далеко не все, у майбутньому Твій персональний супутник можна буде розширити додатковими модулями.

Останні 10 років спостерігається стрімкий розвиток космічних технологій. Людство знов відправляє роботів на Місяць (чого не було вже 50 років), останні роботи на Марсі стали величиною з автівку і обладнанні штучним інтелектом. Людство долетіло до астероїдів, де роботи взяли проби і доставили їх на землю для дослідження. Ракети літають у космос по кілька разів на тиждень. 

Всі говорять, що наступні 10 років стануть ерою великих відкриттів у космосі: ми заснуємо колонії на Місяці, Марсі, навколо землі будуть літати кілька космічних станцій. 

Вже сьогодні вартість пуску на орбіту 1 кг впала до 5000 дол. Розвиток електроніки дозволяє в 1 кг ваги і куб розмірами 10х10х10 см інтегрувати все необхідне для повноцінного супутника. Такі супутники звуться наносупутниками, або кубсатами (англійською CubeSat). Виготовити і запустити такий супутник можуть не тільки космічні компанії, але університети, аматори, і навіть школи! І це активно відбувається в усьому світі. 

Нажаль в Україні, не дивлячись на космічний спадок від Радянського Союзу, окрім декількох спеціалізованих лабораторій ніхто такі супутники не розробляє. Ми вирішили виправити ситуацію і створили MySatUA — твій персональний супутник, 2-в-1: конструктор та модель реального супутника, яку ти можеш скласти без наявності спеціальних знань.

Ми хочемо показати, що космічні технології сьогодні доступні всім зацікавленим: аматорам студентам і школярам. Що можна не тільки дивитись за пусками Ілона Маска і примарсненням роботів NASA, але й самому розробляти космічні апарати.

Модель супутника цікава для дорослих і дітей: це класне хобі, навчання, якісний сімейний час разом. А ще інструмент для освоєння нових IT-навичок та демонстрацій на шкільних уроках.

Набір MySat має весь функціонал реального наносупутника: отримання та обробка команд для камери, збір телеметрії про стан апарата та навколишнього середовища (освітлення кожної зі сторін, температури, параметри батареї, положення у просторі, положення відносно магнітного поля Землі тощо), модуль контролю живлення.

Стань нашим партнером

Хочеш запросити нас для презентації MySat у своєму навчальному закладі? Зацікавлений у комерційній співпраці? Або хочеш стати спонсором? Напиши нам!

.

Отримуй новини MySat. Нам є що розповісти.

.

© MySat 2020-2021