Останні 10 років спостерігається стрімкий розвиток космічних технологій. Людство знов відправляє роботів на Місяць (чого не було вже 50 років), останні роботи на Марсі стали величиною з автівку і обладнанні штучним інтелектом. Людство долетіло до астероїдів, де роботи взяли проби і доставили їх на землю для дослідження. Ракети літають у космос по кілька разів на тиждень. 

Всі говорять, що наступні 10 років стануть ерою великих відкриттів у космосі: ми заснуємо колонії на Місяці, Марсі, навколо землі будуть літати кілька космічних станцій. 

Вже сьогодні вартість пуску на орбіту 1 кг впала до 5000 дол. Розвиток електроніки дозволяє в 1 кг ваги і куб розмірами 10х10х10 см інтегрувати все необхідне для повноцінного супутника. Такі супутники звуться наносупутниками, або кубсатами (англійською CubeSat). Виготовити і запустити такий супутник можуть не тільки космічні компанії, але університети, аматори, і навіть школи! І це активно відбувається в усьому світі. 

Нажаль в Україні, не дивлячись на космічний спадок від Радянського Союзу, окрім декількох спеціалізованих лабораторій ніхто такі супутники не розробляє. Ми вирішили виправити ситуацію і створили MySatUA — твій персональний супутник, 2-в-1: конструктор та модель реального супутника, яку ти можеш скласти без наявності спеціальних знань.

Ми хочемо показати, що космічні технології сьогодні доступні всім зацікавленим: аматорам студентам і школярам. Що можна не тільки дивитись за пусками Ілона Маска і примарсненням роботів NASA, але й самому розробляти космічні апарати.

Такий конструктор навчає дітей любити науку, стимулює появу майбутніх космічних інженерів, і тим самим рухає науковий прогрес в області дослідження космосу. Це дозволить Україні зайняти свою позицію в новій космічній ері.

.

4 Відповіді

    1. Вітаємо!
      Проект на останній стадії розробки, інформація щодо ціни та дат продажу будуть доступні найближчим часом. Протягом наступних декількох днів ми опублікуємо новини про прогрес MySatUA на Facebook сторінці https://www.facebook.com/MySatUA. Підпишіться на розсилку наших новин на головній сторінці https://www.mysat.com.ua/, щоб не пропустити анонс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.